Категорії Інформація
Каси Додати подію
Kalush Orchestra
02 грудня 2023

Kalush Orchestra

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 89 PLN

Klub Żaczek
al. 3 Maja 5

Про подію

Гурт KALUSH давно відомий своїми постійними експериментами та цікавими колабораціями. Так, спеціально під Eurovision Song Contest 2022 був створений Kalush Orchestra, де вже до фірмового реп-виконання пісень фронтмена Олега Псюка додались традиційні українські фольклорні мотиви, які стали візитівкою гурту та призвели до перемоги на Євробаченні.

На цьому експерименти не закінчуються – восени гурт відправляється в короткий міні тур: нові англомовні треки, нове звучання популярних хітів, яке можна буде почути тільки в цьому унікальному турі, який складатиметься з п’яти концертів, в яких на сцені не буде Олега Псюка. 

В чому унікальність туру розповідає Олег: «Ми постійно знаходимося в пошуках нового звучання, міксуємо стилі, створюємо фіти. І ось, я подумав, – а як це буде, якщо мої куплети переспіває Тимофій,  TAB або КИЛИММЕН тільки зовсім в інакшому стилі. Ми спробували й вийшло щось дійсно неординарне! Хочемо з вами поділитися, тож запрошую! Не пропустіть,  адже концертів буде лише п’ять!»

Як будуть звучати пісні Kalush Orchestra, а особливо реп-партії фронтмена у рожевій панамі Олега Псюка у виконанні інших учасників гурту, можна побачити вже дуже скоро на офіційних сторінках KALUSH в соціальних мережах та почути в живу в рамках міні-туру, який відбудеться у грудні. Не пропустіть унікальну концертну програму, яка більше не повториться.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код